Asistent/ka ředitele

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost AJ komunikativně nutností, NJ výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC nutností (Excel, Power Point, Word)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikativní a organizační schopnosti
  • Aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů
  • Příjemné vystupování

Náplň práce:

  • Vedení sekretariátu
  • Správa administrativní agendy
  • Podpora ředitele společnosti
  • Vyřizování telefonátů a emailové korespondence
  • Zpracování a evidence příchozí / odchozí pošty
  • Zajišťování cateringu, ubytování, letenek
  • Tvorba a úprava reportů, statistických výkazů, rozborů

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
  • Práce v profesionálním týmu
  • 1 týden dovolené navíc
  • Stravenky

Sloga
Další informace
x

Vítejte na stránkách recticel.cz