Mistr výroby

!!! NOVĚ - NÁBOROVÝ A STABILIZAČNÍ PŘÍSPĚVEK !!!

za každý měsíc zaměstnání v období listopad 2020 až leden 2021

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • zkušenosti s vedením týmu podmínkou
  • organizační dovednosti, orientace na výsledek
  • komunikativnost, týmovost, spolehlivost
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk.B – aktivní řidič

Pracovní náplň:

  • Zodpovídá za plynulý chod svěřené výroby (směnný provoz)
  • Zabezpečuje výrobní úkoly, sleduje a dosahuje stanovené cíle
  • Řídí a koordinuje práci podřízených - cca 25-30 podřízených
  • Zodpovídá za dodržování stanovené technologie, výrobních pokynů, technických pravidel

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
  • práce s moderními technologiemi v profesionálním týmu
  • 1 týden dovolené navíc
  • prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek za plné využívání stanovené týdenní pracovní doby
  • 13. plat
  • stravenky
Sloga
Další informace
x

Vítejte na stránkách recticel.cz