Programátor

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • praktické znalosti z výrobního závodu, oblast automotive - výhodou
  • orientace v problematice průmyslových robotů (ABB) výhodou

Náplň práce

  • optimalizace pohybových/systémových rutin robotů ve spolupráci s procesním inženýrem
  • příprava nových programů robotů na aplikaci polyuretanu na formy nebo do forem, analýza poruch robotů ve výrobě a jejich odstraňování
  • tvorba procesní dokumentace pro obsluhu robotů používaných na aplikaci polyuretanu při výrobě interierových dílů automobilů
  • práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
  • práce v profesionálním týmu
  • 1 týden dovolené navíc
  • stravenky
  • 13.plat
Sloga
Další informace
x

Vítejte na stránkách recticel.cz