Vedoucí výrobní haly, vrchní mistr

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe ve středním managementu výroby v automobilním průmyslu vč. zkušenosti s vedením větších týmů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office
  • analytické a matematické předpoklady
  • znalost metod 5S, Kaizen, Lean, Kanban, FMEA výhodou
  • komunikace v angličtině výhodou
  • přesvědčivost, spolehlivost, týmovost

Náplň práce

  • řízení a organizace výrobní haly o cca 60 - 90 zaměstnancích ve 3-směnném režimu
  • plánování výroby pro svěřené projekty
  • sledování, analýza a reportování výsledků výroby (efektivita, reklamace)
  • spolupráce s odděleními proces, údržba, kvalita, logistika
  • motivování týmů, práce se zpětnou vazbou
  • kontinuální zplepšování

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
  • práce v prostředí mezinárodní certifikované společnosti
  • možnost zapojit se do jazykových kursů, školení
  • odpovídající mzdové ohodnocení
Sloga
Další informace
x

Vítejte na stránkách recticel.cz